Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Спецтеми: Чесні обіцянки
Відрізують від світу

Відрізують від світу

Крадії інтернет-кабелів активізувалися в Рівному. За останні два тижні один з операторів уже зазнав збитків на сто тисяч гривень. Злодії вирізали 20 кілометрів кабелю. Масові крадіжки в багатьох мікрорайонах міста змусили об'єднатися провайдерів-конкурентів.

Крадіжки кабелів у рівненських багатоповерхівках вже стали традиційним явищем. Як наслідок у користувачів зникає інтернет, а провайдер несе шалені збитки.

Інтернет кабелі у рівненських багатоповерхівках прокладені на даху та під'їздах. Тому поцупити їх для злочинців не проблема. Утім заробіток з цього не значний, кажуть провайдери. Адже кілограм міді коштує 50 гривень. І щоб отримати цю суму, зловмисникам треба вирізати кабель майже у всьому будинку.

Для боротьби із злочинцями рівненські провайдери об'єднали свої зусилля. До співпраці запросили й міліцію. Втім останні на прес - конференцію не з'явились. Рівненські оператори мережі інтернет кажуть, правоохоронні органи не надто хочуть їм допомагати.

А поки що провайдери ставлять у будинках металеві труби та горизонтальні стояки, куди й ховають мідні кабелі. Кажуть, нині це чи не єдиний спосіб боротьби з крадіями.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: