Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Приїхали до Рівного, аби показати свою майстерність

Приїхали до Рівного, аби показати свою майстерність

В обласному центрі проходить фестиваль дитячих лялькових колективів. Уже вдруге його приймає академічний облмуздрамтеатр. Цього разу свою майстерніть демонструють три лялькові колективи з Острога, Березного та Володимирця.

Фестиваль дитячих лялькових колективів приурочений до Міжнародного дня театру. Вже вдруге для участі у ньому до Рівного приїжджають маленькі актори з усієї області. Цього разу рівненські лялькарі зустріли колег з Острога, Березного та Володимирця.

Приїжджі актори погоджуються, такі з'їзди для дітей з районів дуже потрібні. Вони не лише показують свої вміння, знайомляться з цікавими людьми, а й розвиваються самі.

Під час фестивалю діти демонструють свої виступи та вистави, проходять майстер – класи, відвідують зоопарку. Цього річ всі ці заходи вмістили в один день. Адже через недофінансування фестиваль проходить не три дні, а один.

У наступному році рівненські лялькарі сподіваються долучити до участі у фестивалі акторів з інших областей. Щоправда якщо фінансова скрута знову не внесе свої корективи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: