Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
З миру по нитці й бідному сорочка

З миру по нитці й бідному сорочка

У рамках акції "Різдво для всіх" рівненські волонтери зібрали не мало не багато 5 тисяч гривень. Благодійні скриньки протягом двох місяців стояли в супермаркетах міста. На гроші вихованцям Тучинської школи-інтернату придбали прилад для заняття спортом і солодощі.

У Тучинській школі - інтернаті навчається 176 дітей. Всі вони мають затримку психічного розвитку. Саме тому повноцінне лікування їм необхідне. Так силами благодійників нещодавно у школі обладнали сенсорну кімнату.

Кімната створена для того аби діти тут могли розвантажуватись, переносити стани агресії та стресу і заспокоюватись.

Цього разу волонтери привезли дітям ігровий прилад "Коник стрибунець" для занять фізкультурою. Він стане першим спортивним інвентарем у майбутній ігровій кімнаті навчального закладу.

Кошти для вихованців Тучинського інтернату збирали рівняни протягом майже двох місяців. Благодійні скриньки стояли у супермаркетах міста.

Також, усі діти отримали і солодкі подарунки. Та більшість з них крім цукерок мріють про інші речі. А керівництво закладу для укомплектування ігрової кімнати хоче придбати ще сенсорні м'ячі, м'які меблі та абетки дорожнього руху. Сподіваються, що й цього разу допоможуть благодійники.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: