Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Щеплень менше — туберкульоз прогресує

Щеплень менше — туберкульоз прогресує

Особливо тяжка форма серед дітей. Торік на Рівненщині суттєво зменшилася кількість профоглядів дітей на реакцію Манту. Зокрема, до 600 випадків на тисячу населення, хоча норма становить 950. Лікарі вже б'ють на сполох. Кажуть, батьки зовсім не переймаються здоров'ям своїх малюків.

Рівень захворюваності на туберкульоз серед дорослого населення знизився. У позаминулому році показник становив 76 хворих на тисячу населення, у 2009 - 69. Втім ці дані не можна вважати достовірними, кажуть медики. Адже люди все рідше проходять профілактичні огляди. Проблемними і досі залишаються деякі Поліські райони області, а основною причиною поширення хвороби є безробіття та шкідливі звички.

Невтішною ситуація з туберкульозом є й у виправних закладах Рівненщини. Багато засуджених потрапляє заграти вже хворими. Через брак фінансування вилікуватись не можуть тому й інфікують інших.

Все частіше виявляється туберкульоз важкої форми серед дітей раннього віку. У минулому році таких випадків було два. Малолітніх хворих вилікувати надзвичайно важко, кажуть медики, адже у них не було профілактичних щеплень.

Аби не стати заручником туберкульозу, медики радять людям раз у рік проходити профогляди, вести здоровий спосіб життя, уникати стресів і обов'язково робити профілактичні щеплення своїм дітям.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: