Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Лялька має душу і характер

Лялька має душу і характер

У цьому могли переконатися відвідувачі Рівненського театру ляльок. З нагоди професійного свята актори познайомили малечу з процесом народження героїв вистав.

Театр ляльок розпочинається не з вішака, а з ляльки. Принаймні так вважають рівненські лялькарі. Спочатку художник створює ескіз. За ним із глини виліплюється голова майбутнього казкового героя. Згодом її заливають гіпсом.

У день свого професійного свята лялькарі вирішили познайомити усіх охочих зі своєю роботою. Присутні поспілкувались з художниками та конструкторами театру ляльок. А дехто спробував поводити ляльку, адже справа ця не з легких, адже усі вони мають свій характер та душу, кажуть лялькарі.

Крім майстер класів та святкової вистави, для малечі влаштували і конкурси з подарунками. А також нагородили переможців конкурсу малюнків «Мій лялькар». Діти з величезним задоволенням малювали акторів, яких бачили на сцені і героїв, які їм найбільше сподобалися. Єгора Воробйова найбільше вразила вистава «Мама для мамонтенятка». Саме її він спробував зобразити на папері. І хоча Міжнародний день лялькаря з'явився не так давно. Проте місцеві лялькарі вже кілька років відзначають професійне свято з розмахом. Запевняють, професія лялькаря — одна з найперших.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: