Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Дешевші ліки для інвалідів

Дешевші ліки для інвалідів

Депутати обласної ради просять власників аптек продавати інвалідам першої та другої груп ліки зі знижками. У відповідному зверненні, яке проголосували на сесії минулої середи, йдеться про соціальний дисконт у розмрі 10 – 15 відсотків. Депутати переконані, що це не лише суттєво допоможе вразливій категорії громадян, а й підвищить авторитет та репутацію аптек і їхніх власників.

Текст звернення

Найважливіше завдання кожної держави - соціальний захист її громадян, і в першу чергу, людей з обмеженими можливостями - інвалідів. На забезпечення соціальних гарантій та життєвих потреб осіб, яким необхідна підтримка, спрямовані законодавчі акти, державні та місцеві цільові програми. Проте в умовах сучасної економічної кризи та тотальної обмеженості бюджетів ні держава, ні органи місцевого самоврядування забезпечити гідне життя своїм громадянам з особливими потребами не можуть.

Тому надзвичайно актуальним викликом у контексті турботи суспільства про найбільш вразливу категорію - інвалідів постає необхідність співпраці органів місцевого самоврядування та бізнесу. Про беззаперечну ефективність такого тандему вже свідчать численні приклади взаємопорозуміння і конкретної допомоги, які дають мотивацію і стимул до хороших справ задля поліпшення життя наших співвітчизників. Водночас такі кроки підвищують рівень соціальної відповідальності бізнесу і заохочують засоби масової інформації до формування позитивної громадської думки про благочинність.

Рівненська обласна рада, турбуючись про поліпшення життєвого статусу людей з обмеженими можливостями, звертається до власників великих мереж супер- та гіпермаркетів, а також аптек, що здійснюють діяльність у Рівненській області, з проханням стати учасником благодійної справи. Зокрема, надати інвалідам І-ІІ груп дисконтні картки або знижки у розмірі 10-15% на придбання у торгових мережах товарів або ліків.

Ми впевнені, що людяність - це невід'ємна риса кожного нашого співвітчизника. І очевидним є той факт, що число підприємців, небайдужих до долі інших людей, постійно збільшується. Водночас ми переконані, що надання посильної допомоги тим, хто її потребує, позитивно вплине на авторитет бізнесменів, їх імідж та репутацію.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: