Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Перших юнацьких Олімпійських іграх, які відбудуться цього літа у Сингапурі, Україна буде представлена єдиним спорсменом - нашим земляком

На Перших юнацьких Олімпійських іграх, які відбудуться цього літа у Сингапурі, Україна буде представлена єдиним спорсменом - нашим земляком

16-річний важкоатлет зі Здолбунова - справжня надія свого тренера Володимира Гордійчука, серед вихованців якого вже є троє учасників Олімпійських ігор, а ще 15 майстрів спорту. Де і як насправді куються олімпійські медалі?

Володимир Гордійчук спортсмен із дитинства. Свою першу штангу зробив із запчастин до трактора. Після служби у армії вирішив стати легкоатлетом. Але не склалося. Його майбутнє вирішили за нього.

Життя спортсмена коротке. У 28 Володимир починає тренувати школярів у Березному. За кілька років його переводять у Здолбунів. Вже 30 років він тренер Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи “Колос”.

Три олімпійці Володимиру Гордійчуку не межа. Роман Василевський теперішня надія тренера. Цьогоріч у серпні вперше відбудуться юнацькі Олімпійські ігри. Вони пройдуть у Сингапурі. 16-річний Роман єдиний, хто отримав ліцензію на участь. Він представлятиме на них не лише Здолбунів, а й Україну. Якщо участь профінансують. Сам тренер планує поповнити свою колекцію із десятків медалей та кубків. Через два роки 60-річним він планує позмагатися за титул чемпіона світу серед ветеранів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: