Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Центр Рівного перетворився на один суцільний затор

Центр Рівного перетворився на один суцільний затор

Звуження приїжджої частини вулиці Соборної біля драмтеатру ще на півтора метри таки не лишилося непоміченим. Нині ширина дорожнього полотна тільки 6 метрів і попри усі обіцянки даїшників та будівельників, клопоту водіям додалося чимало.

Центр Рівного перетворився на суцільний затор. Громадський транспорт стоїть по півгодини у пробці, а пасажири запізнюються на роботу. А все через те, що проїжджу частину вулиці Соборної звузили ще на півтора метри.

Від сьогодні ширина дороги вулиці Соборної біля драмтеатру становить лише шість метрів. Автомобілі їздять один біля одного, а два тролейбуси ледь можуть розминутися. Частина маршрутних таксі через вузьку проїжджу частину виїжджає на тротуар. Водії нервують. Кажуть, через затори не встигають вчасно виїжджати у наступний рейс.

Не краще й пасажирам громадського транспорту.Запевняють, вранці через пробки запізнились на роботу.

Аби проїжджу частину зробити ширшою, комунальники переставляють світлофор. Тепер він стоятиме ближче до паркану.

Як розповів у телефонній розмові начальник міського управління транспорту та зв'язку Віталій Миронюк, такі незручності у центрі міста є тимчасовими. Після того як перевстановлять світлофор, ширини приїжджої частини у шість метрів цілком вистачить для нормального руху транспорту.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: