Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На захист Степана Бандери та Романа Шухевича стала рівненська обласна рада

На захист Степана Бандери та Романа Шухевича стала рівненська обласна рада

Місцеві обранці закликали Президента України Віктора Януковича не скасовувати „Звання героя України”, присвоєне керівникам ОУН-УПА попереднім главою держави. Для цього депутати зібралися на позачергову сесію. Вони також вимагають від уряду звільнити з посади міністра освіти та науки Дмитра Табачника.

На засідання позачергової сесії обласної ради депутати пробиралися крізь коридор з пікетувальників. Останні прийшли в підтримку Степана Бандери та Романа Шухевича.

На позачергову сесію змогло прийти лише 46 депутатів. Утім і за такої кількості у сесійній залі було гаряче. Головне питання, — звернення до Президента не відміняти звання героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу, мало як прихильників так і противників.

І все ж, усі крапки над і розставило голосування. Звернення до президента таки прийняли. Зачепили обранці і новопризначеного міністра освіти та науки України Дмитра Табачника. Через його заяви скасувати незалежне оцінювання, більшість депутатів обласної ради проголосували за звільнення чиновника з посади.

Від політики депутати плавно перейшли і до людей. Зокрема звернулися з проханням до керівників аптечних мереж знизити ціни на ліки для людей з особливими потребами на 15 відсотків. Утім остаточне рішення за бізнесменами.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: