Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Ідеологічно-патріотичним буде цьогоріч святкування Дня Незалежності у Рівному

Ідеологічно-патріотичним буде цьогоріч святкування Дня Незалежності у Рівному

Ідеологічно-патріотичним буде цьогоріч святкування Дня Незалежності у Рівному. Таке обіцяють міські чиновники. Водночас 725-та річниця Рівного, яку відзначатимуть останньої неділі серпня - свято цілком світське, вважають у міськвиконкомі. Чим потішить і чи здивує влада рівнян у святкові серпневі дні дізнавалась Світлана Сирота.

Рівнян учитимуть любити Україну. Міська влада допоможе мешканцям у День Незалежності сповнитись патріотичних і християнських почуттів. Після спільного молебню і політичного мітингу на Майдані рівняни хизуватимуться своїми вишиванками, а надвечір гуртом співатимуть державний гімн.

Вже 31 серпня на тому ж таки Майдані визначатимуться із гордістю міста і вручатимуть нагороди за особливі заслуги перед громадою Рівного. Обіцяє влада і виставки, і спортивні змагання, і, звісно ж концерти.

За чисте місто і його керманичі. Вони традиційно закликають підприємства і громадян наводити лад біля своїх будинків та офісів. У самих комунальників теж гаряча пора.

Двірникам до свята теж готують подарунок - на Майдані Незалежності встановлять 10 європейських контейнерів для сміття. Утім, найдовгоочікуванішим святковим атрибутом для усіх рівнян вочевидь стануть шість біотуалетів у цетрі міста.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: