Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Зразкові платники отримали від Рівнеенерго подарунки

Зразкові платники отримали від Рівнеенерго подарунки

Снігопад останніх днів не спричинив значних перебоїв з електропостачанням на Рівненщині. Тож енергетики мали здебільшого приємні клопоти. Сьогодні вони вітали своїх найсумлінніших клієнтів з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживача.

Щоденно рівненська область споживає близько 10 мільйонів кіловат – годин електроенергії. Споживання світла краянами залежить від пори року, та дня тижня. Так взимку середньодобове споживання електроенергії зростало подекуди удвічі.

Завдяки високому рівню проплат рівненським енергетикам вдалось цього річ з розмахом відзначити день захисту прав споживачів. Зокрема подарунками відзначили сотню найсумлінніших платників. Їх з – поміж десяти тисяч обрав комп'ютер.

У обласному управлінні з захисту прав споживачів від цього лише радіють та радять іншим переймати досвід. Тим паче, похвалитись рівненські енергетики мають чим. Зокрема і своїм дзвінковим центром. Мовляв за два роки роботи з чим тільки люди до його працівниць не звертались. Щоденно ці дівчата приймають зо півтори тисячі дзвінків.

За рівненським досвідом сьогодні до рівного приїхали колеги – енергетики з Київщини. Мовляв саме у місцевих енергопостачальників столичні колеги вчитимуться надавати якісні послуги населенню.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: