Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Про них складають анекдоти, їх недолюблюють водії, а от діти навпаки

Про них складають анекдоти, їх недолюблюють водії, а от діти навпаки

"ДАІ завжди поруч". Під таким девізом відбувся обласний фінал КВН-конкурсу юних інспекторів руху. Впродовж кількох годин 4 колективи з райцентрів Рівненщини змагалися, хто ж кмітливіше пояснить правила дорожнього руху.

В такий спосіб юні інспектори вчать правил дорожнього руху. На власному прикладі показують усі негативні сторони та наслідки байдужості до правил. Марія з першого класу юний інспектор, постійно бере участь в КВН конкурсах.

І повчально, нинішній КВН конкурс юних інспекторів руху, зібрав у фіналі 4 команди. Діти показують міні-сцени і розповідають про правила дорожнього руху. Така агітаційна робота у формі КВН найбільше запам'ятовується переконують працівники Державтоінспекції і дає результати.

Оцінюють виступи дітей представники обласного ДАІ, освітяни та гравці рівненських КВн команд. А усі команди учасники отримають в подарунок торти та побутову техніку. Утім, головне кажуть працівники вартові доріг, навчити дітей безпечної поведінки на дорозі.

Перше місце в конкурсі виборола команда "Інші діти" з Рівного. Саме вона і представлятиме Рівненщину на всеукраїнському конкурсі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: