Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Міфи про Івана Мазепу розвіяно

Міфи про Івана Мазепу розвіяно

Зокрема, відомий гетьман не народився в селі Мазепинці, як вважалося раніше. До таких висновків дійшли засновники проекту "Гетьман". Столичні науковці детально дослідили невідомі факти з життя Івана Мазепи та видали книгу. Її офіційно презентували в Рівному.

Проект "Гетьман" столичні науковці почали готувати ще декілька років тому. Вони зібрали всі невідомі факти з життя Івана Мазепи, дослідили деякі аспекти його біографії та видали про це книгу. Вона стала першим ґрунтовним науково - політичним виданням про цю відому українську постать.Рівненське об'єднання "Просвіта" вирішило й у себе презентувати такий проект.

Книга складається з двох томів. Перший описує біографію гетьмана, другий осмислює його діяння. Вийшла накладом у 2000 тисячі примірників. Розповідає не лише про Мазепу, а й про шведських, польських та французьких королів і доповнюється раніше невідомими ілюстраціями.

Аби написати ґрунтовну книгу про Івана Мазепу, столичні науковці навіть організували археологічну експедицію до села Мазепинці, яке вважається батьківщиною гетьмана. І виявили, що це село ніякого відношення до гетьмана немає.

Досліджувати й далі життя Івана Мазепи поки немає коштів, кажуть автори книги, але додають, ставити крапку в діяннях українського полководця поки рано.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: