Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Ну хто не грав його.  І хто не слухав?

Ну хто не грав його. І хто не слухав?

На чиїх устах не виникала усмішка примхлива. В чиїх очах не заблищала іскра, напівкохання чи напівжурби? Так про великого музичного класика Фредеріка Шопена писав український класик Максим Рильський. Увесь романтизм музики польського за походженням і світового за творчістю композитора спробували передати своїм слухачам виконавці обласної дитячої філармонії. Концерт приурочили до 200-річчя від дня народження Шопена. Трохи романтики прихопила собі й Ольга Міхньов.

12-річна Катерина Кундуш із захопленням виконує романтичні мотиви польського композитора Федеріка Шопена. Дівчина каже — у кожній композиції відчувається любов та мелодійність, яку вклав у них польський Моцарт.

Відчути гармонію романтичних композицій можуть не всі — пояснюють у обласній дитячій філармонії. Слухач має бути підготовлений до спілкування з такою музикою.

Під час концерту звучав романтизм не лише Федеріка Шопена. Обласна дитяча філармонія заповнилася мотивами творів німецьких композиторів-романтиків — Мендельсона та Шумана, аби у серцях глядачів пробудити мрійливі відчуття.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: