Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Побачити старе Рівне може кожен

Побачити старе Рівне може кожен

У Рівненському краєзнавчому музеї відкрилась виставка "однієї вулиці". Перша експозиція присвячена одній з центральних вулиць міста, яка носить назву державного діяча Симона Петлюри. В історію поринули і наші кореспонденти.

За свою історію вулиця Симона Петлюри перейменовувалась шість разів. Все починалось з Аптекарської та 13 дивізії, а закінчилось ім'ям українського державного діяча.Найстарішими будовами є приміщення у яких нині Національний банк, будинок вчених, обласна бібліотека та станція юних натуралістів. В довоєнний час власниками будівель були багаті єврейські підприємці, лікарі та торговці.

Корінними мешканцями вулиці Симона Петлюри є родина Куліїв. Живуть там з 40-их років минулого століття. Володимир Кулій запевняє, сучасна вулиця дуже змінилась. Старих будинків майже не залишилось.

Нинішня вулиця Симона Петлюри забудована сучасними торговими центрами, банками та офісами. Окрасою є академічний театр ляльок, деякі пам'ятники та дошка Симону Петлюрі. Відвідувачі виставки кажуть, побачити вулицю старою дуже цікаво.

Наступні вулиці, які музейники планують показати відвідувачам буде Шевченка, 16 Липня та Соборна.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: