Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Депутати рятують рибу перед нерестом

Депутати рятують рибу перед нерестом

Двоє обласних обранців підготували запит до контролюючих органів про додатковий захист рибних запасів. З активістами також прорубують лунки, аби риба не задихнулася під льодом. Всіх небайдужих закликають боротися з браконьєрами. Детальніше Андрій Лобчук.

Депутати обласної ради Віктор Данилов та Анатолій Озімковський продовжують боротися за відновлення рибних запасів у водоймах Рівненщини. Тому до чергової сесії облради підготували депутатський запит до контролюючих органів про підготовку до нерестового періоду на водоймах та додаткові заходи щодо захисту рибних запасів області.

А вже за кілька місяців планують дізнатися чи виконали їх запит. Разом з тим, депутати і самі без діла не сидять. Заручившись підтримкою місцевих ентузіастів прорубують лунки на озерах області, аби риба не душилась під товстим шаром льоду.

На Рівненщині майже 4 сотні озер, чи не у кожному риба може просто задихнутися, якщо не прорубувати ополонки. Тому рибалки закликають долучитися до порятунку риби місцевих мешканців.

Разом з порятунком рибних запасів області, рибалки та рибінспектори нерідко натрапляють і на браконьєрів. Відтак, просять усіх небайдужих повідомляти у контролюючі органи про незаконні вилови риби. Кажуть, нині допомога громадськості потрібна як ніколи. Адже на водоймах області розпочинається нерестовий період.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: