Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Дах як сніг на голову

Дах як сніг на голову

Снігопад обвалив покрівлю сільської школи на Здолбунівщині. Керівництво закладу каже, якби це сталося в робочий день — без жертв не обійшлося. Поки у школі думають, де навчати дітей, місцева влада шукає гроші на ремонт. На місці інциденту побував Андрій Лобчук.

У школі села Спасів Здолбунівського району сьогодні порожньо. На роботі лише вчителі, а замість школярів — будівельники.

Нині у кількох кабінетах на стелі вже з'явились тріщини, а разом з ними і краплини води. Утім вчителів найбільше турбує де вчити дітей. Спочатку хотіли перенести кілька класів у сільський клуб чи везти учнів шкільним автобусом у сусіднє село.

Утім районна влада запевняє небезпеки здоров'ю дітей немає, а дах невдовзі полагодять. Гроші на це планують виділити вже за кілька днів. Більше того хочуть замінити покрівлю повністю.

Школа у Спасові побудована ще у сімдесятих роках минулого століття. Капітальний ремонт даху не робили 2 десятки років. А нині тут навчається майже півтори сотні дітей. Якби вони під час обвалу були у школі без жертв не обійшлося б.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: