Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
В Україні діє лише один закон - закон природи

В Україні діє лише один закон - закон природи

Наближення весни вже відчули мешканці горішніх поверхів. Зі стріх вода капає просто у квартири! В комунальників до чищення дахів руки не доходять, тож із повінню в оселях люди борються самотужки. Ігор Шумик бачив.

Дахи багатоповерхівок Рівного у полоні снігу. Подекуди його шар сягає до пів метра і все стікає у квартири мешканців.

Найгірше мешканцям верхніх поверхів. Вони борються з водою усіма можливими засобами. В будинку на вулиці Андрія Мельника 14 стеля протікає ще з новорічно-різдвяних свят, люди не встигли закінчити ремонт,як вже потрібно робити новий.

Вода поступово проникає все нижче вже дісталася 8-го поверху. Пані Ніна понад місяць постійно чатує з ганчіркою та відрами, вибирає воду протирає підлогу. А комунальники тижнями не можуть дійти до будинку.

А ось інший будинок, на вулиці Крушельницької, окрім снігу на даху, тут загрозливо висять бурульки. Всередині ще гірше, на стінах грибок, а зі стелі капає вода.

Мешканці обох будинків розповідають справно сплачують комунальні послуги, але житлово-комунальні підприємства не виконують своєї робити. Головни комунальник Рівного Іван Гема визнає, через сніг багато будинків під загрозою повені. Усі й одночасно очистити просто не встигають.

Покрівля більшості будинків Рівного латана-перелатана, тому й не витримує такої кількості снігу. Обидва будинки, що на вулицях Крушельницької та Мельника комунальники пообіцяли очистити від снігу. А решта хай чекає черги, а можливо й повені.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: