Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
70 — це лише юність!

70 — це лише юність!

У цьому переконані працівники Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який святкує ювілей. Заклад щороку розвивається, втілює новації, аби педагоги всієї області змогли підвищити тут кваліфікацію. З нагоди ювілею в інституті відбулася міжнародна науково-практична конференція. На ній побувала Ольга Міхньов.

Рівненський інститут післядипломної освіти — чи не найстаріший навчальний заклад нашого регіону. Почерпнути багаторічний досвід закладу зібралося майже дві сотні освітян. Завітали на науково-практичну конференцію і гості з Польщі, Білорусі та Франції.

Надзвичайна активність учасників конференції пояснюється тим, що Рівненський інститут післядипломної освіти використовує у своїй роботі як вітчизняний так і міжнародний досвід з надання освітніх послуг.

Найбільше у закладі тішаться тим, що педагоги відчувають потребу у їх послугах. Лише за рік кількість вчителів, які підвищила кваліфікацію у інституті збільшилася на тисячу. Відтак в період модернізації освіти заклад йде у ногу з новаціями, аби кожен вчитель міг втілити у реальність свою соціальну місію.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: