Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Житловий скандал у Рівному

Житловий скандал у Рівному

В будинку на Волинської Дивізії за чотири-кімнатну квартиру змагаються двоє власників. Перший втратив житло через борг перед банком. Утім, віддавати ключі не збирається. Черговий спалах конфлікту бачили наші кореспонденти.

Малолітню дитину з матір'ю викидають на вулицю. Отримавши таке повідомлення, на місце виїжджає уповноважений міжнародного комітету захисту прав людини в Рівненській області Андрій Друзенко. Навіть йому не відчиняє новий власник квартири, який встиг змінити замок.

Правозахисник переживає за малолітню дівчинку, яка опинилася по той бік дверей. Журналісти викликають міліцію. Розібратися нібито в захопленні квартири особисто прибуває начальник міськвідділу Григорій Зарічнюк. Виходить з помешкання через 20 хвилин і запевняє — нічого протизаконного в діях нових власників не побачив.

Уповноваженому з прав людини вдається з'ясувати, що квартиру за несплату кредиту ще в 2006 продав банк. Новим власником стала Юлія Соколик, але позичальники, тобто колишні власники, звернулися до суду.

Матір дівчинки з'явилася через кілька годин. Євгенівна Слісарчук переконує, квартиру продали за заниженою ціною. Тому жінка не збирається відступати — подала скаргу до Верховного Суду.

Євгенія Слісарчук таки потрапила до помешкання, де на неї чекала дитина. Але чи залишиться вона тут проживати не відомо. Перспектива порозуміння з новими власниками виглядає примарною, бо кожна зі сторін не бажає поступатися чотири-кімнатною квартирою.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: