Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Міжнародні спостерігачі винесли вердикт організації виборів на Рівненщині

Міжнародні спостерігачі винесли вердикт організації виборів на Рівненщині

Вони відвідали чимало районів області. Утім, значних порушень не відзначають. Навпаки вважають вибори демократичними та закликають кандидатів визнати їхні результати. Аналогічну думку мають в Рівненському комітеті виборців України.

Понад 20 міжнародних спостерігачів пильнували за вибори президента на Рівненщині. Значних порушень не побачили. Відкриті кабінки для голосування, а також урни в незручних місцях і холод на дільницях головні зауваження іноземних гостів.

Не побачили зловживань на дільницях і у комітеті виборців. Тут запевняють якщо й траплялися випадки порушення виборчого законодавства, то на загальний результат вони не могли вплинути. На окремих дільницях не дотримувалися послідовності дій при підрахунку голосів, а також спостерігачі були пасивними, не знали чітко своїх прав і не вступали в суперечки.

Також в комітеті виборців нарахували 36 бюлетнів на яких були відсутні прізвище і підпис члена комісії, тому їх визнано недійсними. І більшість подібних фактів у підсумку не враховували при підрахунку голосів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: