22-24 травня у місті Київ відбувся ІІ етап Кубку України з метань серед чоловіків, молоді, юніорів та юнаків. Успішно виступили на цих змаганнях учні та випускники комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради.

Так, серед чоловіків у метанні списа ІІ місце посів Микола Шама, який є тренером-викладачем з легкої атлетики, метнувши спис на 78м 52см. Третім став також випускник закладу Олександр Ничипорчук. У старших юнаків срібну нагороду здобув Віталій Гулов (64м 96см), а Антон Ткачук став четвертим, серед молодших – бронзовий призер - Іван Ткач (51м 24см), а також 4-8 місця за учнями обласного комунального закладу. Серед дівчат у метанні списа Олеся Корзун стала четвертою, а Наталія Янок – п’ятою. Фінал Кубку України з метань відбудеться в м.Києві 3-4 липня 2015 року