Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У вітальні Африка, у спальні - Антарктида

У вітальні Африка, у спальні - Антарктида

Одразу у двох кліматичних поясах живуть мешканці Князя Острозького, 22 у Рівному. Ще із жовтня у них опалюється тільки по півквартири. У деяких кімнатах температура не піднімається вище 14 градусів. Уночі люди гріються пляшками з теплою водою, удень безуспішно оббивають пороги інстанцій. Анна Яцук спробувала прояснити ситуацію. Чим завершилася спроба - дивіться у сюжеті.

Мешканка будинку на Князя Острозького Анна Порохова теплий одяг з себе не знімає увесь день. На ніч заздалегідь готує пляшки з теплою водою. Адже температура повітря у двох кімнатах не піднімається вище 14 градусів з плюсом.

Схожа проблема і у сусідів по стояку. Пенсіонерка Валентина Полякова демонструє своє тепле взуття, яке навмисне придбала щоб не мерзли ноги. Втім воно не дуже допомагає, все одно доводиться вмикати обігрівачі.

Щоб вирішити свою проблему, мешканці будинку вже оббили пороги всіх інстанцій. Кажуть, зранку працівники жеку усувають неполадку, а за годину у квартирах знову холодно.

Начальник ЖКП "Сонячне" Ярослав Сахнюк появі знімальної групи не зрадів і на камеру коментувати ситуацію відмовився.

Вочевидь мешканцям будинку на Князя Острозького залишається чекати, доки у начальника ЖЕКу з'явиться настрій щоб вирішити їхню проблему або хоч прокоментувати її.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: