48954 Тест на риси характеру: в які двері ви б увійшли?. Веселий вікенд. Архів. Програми - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Тест на риси характеру: в які двері ви б увійшли?

Тест на риси характеру: в які двері ви б увійшли?

1. Ви весела людина, якій подобається підтримувати атмосферу легкості. Ви вмієте радіти простим речам: улюбленій страві, предмету інтер'єру і гарній погоді. Швидше за все, ви любитель помандрувати. Ви доброзичливі і чуйні. Але не забувайте, що якщо і вам коли-небудь буде нелегко, то не потрібно соромитися і попросити про допомогу.

2. Ви практично повністю зосереджені на своїй кар'єрі і дуже пишаєтеся своїми досягненнями. Ви дійсно можете добитися успіхів до яких прагнете, але задумайтесь, чи дійсно це все, чого ви хочете від життя.

3. Певно, ви - неординарна людина і вельми цікаві оточуючим. Ви артистичні і у вас добре виходять багато речей. З нічого ви можете зробити щось. Не дивно, що вам не нудно і вдома, на самоті, але не забувайте іноді повертатися зі світу ідей і фантазій на грішну землю.

4. Ви артистичні і злегка драматичні. Вам подобається самовиражатися у творчості. З одного боку, ви доброзичливі і відкриті, але з іншого - дуже приватний і неохоче ділитеся своїми переживаннями і роздумами. Можливо, ви вважаєте, що ніхто не здатний цілком зрозуміти вас, але якщо ви все ж почнете ділитися своїми почуттями з іншими, то побачите, що так набагато легше, і вони готові у відповідь ділитися своїми переживаннями з вами.

5. Ви дуже активна і зайнята людина. Ви прагнете наповнити кожен день продуктивністю. Це дуже похвально, але не забувайте і про відпочинок і розслаблення як для душі так і для тіла. Чи здатні ви дозволити собі просто розслабитися в понеділок, якщо у вас немає невідкладних справ? Якщо привчити себе зупинятися і відпочивати складно, спробуйте на початку захопитися якимось хобі, яке приносило б і розслаблення, і приємний а може і корисний результат.

6. Ви - впевнена у собі людина. Увага до деталей - ваша відмінна риса. Вам важливо, яке враження ви справляєте на оточуючих і тому ви завжди дуже зібрані, але в вашому будинку і машині панує безлад. Робити гарне враження, звичайно, приємно, але і втомлює. Пам'ятайте: світ далеко не завжди спостерігає і оцінює! Спробуйте розслабитися і почути свої справжні бажання: чого ви насправді хочете від життя?

7. Ви дуже сентиментальні, для вас велике значення має сім'я і друзі. Ви готові приділяти їм стільки часу, скільки потрібно і вони знають, що можуть повністю покластися на вас. Постарайтеся не забувати і про себе, адже це, насамперед, Ваше життя. Можливо, в глибині душі ви жадаєте нових вражень, пригод, цікавих подій. Не бійтеся іноді подумати і про себе і спробувати втілити свої устремління в життя.

8. Ви яскрава і весела людина. Але хоча спілкуєтеся ви легко, самооцінка у вас дещо занижена і ви нерідко турбуєтеся про тривіальні речі. Вам варто було б навчитися приймати і цінувати себе. Вас точно не назвеш організованою людиною. Подумайте про самовираження.

9. Ви досить невибагливі і вмієте задовольнятися малим. До того ж, вмієте багато чого робити руками, ремонтувати, лагодити і таким чином часто допомагаєте друзям і знайомим вирішувати виникаючі проблеми. Вам нескладно догодити, а самі ви любите робити приємне іншим. Але пам'ятайте, що в житті іноді можна і приємно побалувати себе надмірностями, ви цього варті!

10. Ви врівноважена людина, яка цінує стабільність, якість і увагу до деталей. Так, перш ніж що-небудьть придбати, ви завжди вивчаєте характеристики та відгуки. Зайвого ви купувати не схильні, тільки те, що необхідно і практично. Вам важливо відчувати себе в безпеці у всіх сферах життя. Не виключено, що у вас є приховані таланти, які ви так і не розвинули, бо не бачили практичної цінності. Своїми проблемами ви не схильні навантажувати близьких і друзів, але пам'ятайте, що всі ми люди і немає нічого поганого в тому, щоб покладатися один на одного і шукати підтримки у важкі хвилини.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: