48633 Спідвеїсти та мотокросмени зустрілися зі школярами. Авто-мото-ревю. Архів. Програми - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Спідвеїсти та мотокросмени зустрілися зі школярами

Спідвеїсти та мотокросмени зустрілися зі школярами

"КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ" разом з викладацьким корпусом колегіуму провели відкритий урок для дітлахів 3-4 класів, присвячений улюбленому виду спорту тисяч рівнян, а саме спідвею. Зустріч пройшла з участю легенди непереможного "Сигналу" Анатолія Жабчика та юного Віктора Трофимова.

Більше ста дітей познайомились з історією гаревих перегонів на Рівненщині та особисто з представниками цього мужнього виду спорту. Триразовий чемпіон Радянського Союзу у складі непереможного Сигналу Анатолій Павлович Жабчик, представник найвідомішої спідвейної династії Віктор Трофимов молодший та вихованець дитячо-юнацької секції спідвею Назар Федорчук. Окрім того не обійшлося і без одного з наймасовіших видів мотоциклетного спорту, а саме мотокросу, представником якого був Василь Данилюк.

Вперше таке дійство було проведено у Рівному. Цікаві запитання від вибагливих дітлахів, серйозні відповіді від провідних спортсменів та майбутніх зірок мотоспорту, обмін враженнями та емоціями.

Подібного роду творчі зустрічі популярні у спідвейній Польщі, яка не забуває про своїх відданих вболівальників. Передавати любов до спідвею, окрім ветеранів долучилися й молоді гонщики, які чи не вперше в житті роздавали таку кількість автографів своїм новим фанам.

Незабутні враження, подарунки та сюрпризи, а найголовніше захоплення дітей мотоспортом – стали запорукою успіху організаторів прекрасного дійства. Спідвей ще на один крок став ближчим до вболівальників.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: