Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Через 70 років повернувся додому

Через 70 років повернувся додому

Стільки часу пройшло відтоді, як Рівненщину покинув Георгій Косміаді — відомий художник і педагог. Але тепер, його творчість знову в Рівному. В обласній бібліотеці презентували книгу про життя митця. У ній понад 6 сотень сторінок. Всюди фотографії та малюнки діяча. З надбаннями творчості Косміаді знайомився Ігор Шумик.

ЇЇ батьківщина Україна, але живе ця жінка в Німеччині. Тричі на рік навідується в рідне Рівне. Нині місія у Надії Косміаді найвідповідальніша, презентує книжку про свого батька. Саме донька художника надала усі необхідні матеріали авторам книги „Георгій Косміаді: життя і творчість у документах”. Живучи у Рівному митець як міг передавав своє вміння писати картини і кожна дитина у нього була талановитою.

Книжка у двох томах, понад 600 сторінок. Тут фотографії Георгія Косміаді перед мольбертом, а також документи з життя. Понад 20 років Георгій Косміаді мешкав у Рівному. Але перед загрозою смерті виїхав у Німеччину.

Разом з документами для книги, донька художника привезла в Рівне і його картини. Написані вони, ще півстоліття тому. На них і пейзажі Рівного і урбаністична Німеччина. Усе те що напрацював Георгію Косміаді за життя. Для дослідників Рівненщини книга безцінна, кажуть автори. Адже тут не лише життя художника, а й багато невідомих сторінок історії Рівного.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: