Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Спецтеми: Чесні обіцянки
Поповнення в автопарку рятувальників Рівного

Поповнення в автопарку рятувальників Рівного

Тут з'явився новий реанімобіль. Таких машин, кажуть фахівці, одиниці в Україні. Але не машинами, а людьми пишаються в управлінні. Сьогодні там підбили підсумки роботи за 2009 рік. На таке дійство навіть гість з Міністерства надзвичайних ситуацій приїхав. Про здобутки та плани на майбутнє рятувальників Рівненщини розкаже Ігор Шумик.

Головний біль рівненських рятувальників - вогонь. Його гасили впродовж року як могли, каже керівництво. На пожежі, бійці МНС виїжджали понад тисячу разів. Врятованих не рахують, а от 60 смертей могло б і не бути, якби люди були обережнішими. Найбільше жителів Рівненщини загинуло в нещасних випадках, аж 522 людини. Мали клопіт і піротехніки.

Тверду четвірку роботі рівненських рятувальників поставили і в столиці. Заїжджий заступник начальника міністерства надзвичайних ситуацій України, також похвалив за роботу. Каже попри кризовий рік МНС вчасно і зарплати виплачувало і не забувало нову техніку купувати в регіони.

І хоч гелікоптери Рівненщині не дісталися, зате рятувальник в захваті від нової швидкої. Реанімобіль оснащений усім необхідним устаткуванням, тому врятованих життів буде ще більше.

І ніби все й добре, але мрії про 50-ти метрову пожежну драбину не полишають. І хоч її вартість щороку зростає, але все таки розраховують чи на спонсора чи на міністерство.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: