Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Лютий холод зупиняє маршрутки

Лютий холод зупиняє маршрутки

Чимало одиниць пасажирського транспорту не виходить у рейс. Водії не можуть запустити двигун, бо замерзає як сам автомобіль так і паливо. Пасажири скаржаться, що не мають можливості дістатися в райони і навіть до Києва. Нарікання всіх сторін слухала Анна Яцук.

Через низьку температуру повітря, щодня на рівненському автовокзалі, зривається більше двохсот рейсів. Більшість з них це маршрути, які курсують по Рівненщині. Але є й такі, що їздять поміж областями та, навіть, країнами.

Сьогоднішній день також не став виключенням. Вже зранку, пасажири не дочекалися кількох автобусів.

На автовокзалі запевняють, якщо автобус не вийшов у рейс, то гроші за квитки пасажирам повертають. Втім останнім від цього не легше. Кажуть, головна проблема у тому, що нема на чому доїхати до місця призначення.

Водії виправдовуються. Мовляв вони ні в чому невинні. Через мороз автобуси відмовляються заводитися. Тому більшість маршруток у рейс вийти не можуть.

Доки триватимуть такі незручності, ні водії, ні керівництво автовокзалу не знає. Кажуть, все залежить від погоди. Коли морози спадуть, тоді й маршрутки на станції повернуться до звичного режиму роботи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: