Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Бізнес-прогноз  та гороскоп для ділових людей  на 2010 рік

Бізнес-прогноз та гороскоп для ділових людей на 2010 рік

За словами фахівців, Бізнес-2010 буде складним та таким, що нагадує природний добір. Це період, коли слабкі відсіються або їх поглинуть, а сильні зміцнять свої позиції. Відійдуть у тінь усі види бізнесу, що мають виключно комерційну складову. На перший план вийдуть ті сфери діяльності, в яких присутні творча та ідеологічна спрямованість. Цей рік стане піком залежності економіки від політики, тому всі козирі будуть на руках у можновладців.

Овни. 2010 принесе зміни. Не укладайте 2010-го довгострокових контрактів, не давайте в борг і не дуже сподівайтеся на зарубіжних партнерів. Пам’ятайте, що саме цього року, ризикнувши у дрібницях, можна втратити все! Сфери діяльності, у яких фортуна найбільше буде до вас прихильна: журналістика та все, що пов’язано з наукою і науковими розробками.

А Тельцям, схоже, не варто починати реформувати свій бізнес. Майбутнє обіцяє вам стабільне матеріальне становище. 2010-й подарує можливість відпочити від матеріальних проблем і присвятити себе кар’єрному зростанню. Дійте старими перевіреними методами і не розпорошуйтесь на кілька напрямів одночасно. Діяльність, у якій зірки вам сприятимуть: шоу-бізнес, література і видавнича справа, піар-агентства та все, пов’язане з політикою.

Це рік творчих особистостей з потужною енергетикою, який готує сюрпризи Близнюкам. Девіз цього року: зараз або ніколи! Треба працювати і ще раз працювати — саме цей рік матиме таку чітку фахову спрямованість, що подарує вам грандіозну кількість унікальних шансів по-новому влаштувати своє ділове життя. Пощастить тим Близнюкам, котрі займаються економікою і журналістикою.

Глобальний переворот, котрий розпочнеться у 2010 році, насамперед торкнеться тих, хто народився під знаком Рака. Рік подарує вам шанс ще раз почати життя спочатку. Доведеться шукати нове застосування своїм талантам. Успішно просуватиметься бізнес ледачих бізнесменів — це здавання чогось в оренду, перепродаж уже кимось зробленого, усі види посередництва.

Леви цього року зможуть розпочати масштабні проекти. Вдалий час для вкладання значних коштів і капіталів у нову справу з метою підготовки для неї стартового майданчика. Позитивним у 2010 році може також стати придбання офісу, нерухомості або устаткування для нової справи чи розширення старого бізнесу. Вдалий напрям - туристичний бізнес.

Дівам протипоказано цього року видаватися сіренькою мишкою. У центрі уваги - стосунки з людьми, так званий людський чинник. Усі ваші справи безпосередньо залежатимуть від тих, хто разом з вами. У вашій справі може відбутися несподіваний поворот, після чого вам буде важко розібратися в тому, хто вам друг, хто — ворог, а хто — просто так. Зірки будуть прихильними до тих, чий бізнес пов’язаний з медициною, сферою обслуговування, театром, кіно і режисурою.

Для Терезів 2010-й буде, схоже, досить важким. У вас попереду складний, відповідальний трудовий рік. Доведеться обстоювати свої позиції, послідовно і наполегливо тримати свою лінію — це єдиний спосіб отримати те, на що ви справді заслуговуєте. Тим, хто впорається з труднощами, пощастить у логістиці, викладацькій діяльності, музичному бізнесі, брокерській і букмекерській діяльності.

Зробити крок із «перехрестя», на якому вони стояли багато років, доведеться і Скорпіонам. Можливою стане докорінна перебудова усього вашого бізнесу. Але водночас можуть виникнути питання щодо старих справ, і тут треба бути готовим до перевірок або погоджень юридичного характеру. Заздрісників, звичайно, додасться, але й охочих посприяти вам — теж. Найсприятливіші для вас сфери діяльності: дизайн, архітектура та все, пов’язане з образотворчим мистецтвом.

Стрільцям варто шукати удачу в поїздках. Попереду рік, що дозволить об’єднати, на перший погляд, здавалося б, абсолютно несумісні речі, такі як робота, кохання і налагодження побуту. Рік обіцяє вам активні контакти з колегами з близького і далекого зарубіжжя, поїздки, зустрічі, можливо, навіть переїзд. Варто звернути особливу увагу на економіку, психологію, юриспруденцію, медицину і будь-яку комерційну діяльність.

Козерогам, зважаючи на все, цього року доведеться «тримати удар». Головною перешкодою може стати тільки ваша особиста негнучка і неконструктивна позиція. Ті, хто займеться посередницькою діяльністю, науковими розробками і літературним бізнесом, будуть на гребені хвилі!

У 2010 році Водоліям доведеться без упину бігати в гонитві за удачею. 2010-й подарує вам можливість збільшити свої доходи. У вирішенні фінансових питань вам доведеться виявити хитрість і спритність, словом, напружити мізки. Цей рік буде сприятливим для ріелторів, представників торгівлі, медицини, викладачів.

А у Риб усе на висоті. У 2010 році вам слід довіритися долі, бо все, що відбуватиметься з вами, буде на краще. Не опирайтеся плину подій і не намагайтеся форсувати їх. Керівникам варто вдатися до кадрових перестановок і у такий спосіб внести свіжу течію у свій бізнес. Працюйте одночасно в кількох сферах діяльності, і тоді бодай у двох із них точно досягнете успіху. Пощастить тим, хто займається громадською діяльністю та усім, пов’язаним з політикою

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: