44112 Заступником голови Рівненської ОДА може стати грузин. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Заступником голови Рівненської ОДА може стати грузин

Заступником голови Рівненської ОДА може стати грузин

Чугунніков запропонував грузину Іло Глонті стати його заступником.

«Отримав кілька днів тому пропозицію працювати заступником голови Рівненської облдержадміністрації. Я погодився. Зараз питання для остаточного вирішення направлене в Адміністрацію президента. Сподіваюся, всі бюрократичні процедури владнаються на наступному тижні», — написав Іло Глонті на своїй сторінці у Facebook.

Іло Глонті був наймолодшим радником Михайла Саакашвілі та прем'єр-міністра за всю історію Грузії. Разом з іншими молодими фахівцями він входив в проект-команду реформ, очолювану Кахою Бендукідзе. Їх називали «спецназом Кахи» за сміливі ідеї та законопроекти, які вони презентували в парламенті. Іло випускник школи права Вільного університету Тбілісі — найкращого університету Грузії.

Нині грузин — радник міністра охорони здоров’я у своїй країні. А в Україні він перебуває з групою грузинських експертів на чолі з Михайлом Саакашвілі. У НУВГ він вже започаткував молодіжну програму, за якою студенти зустрічаються з відомими людьми.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: