44098 Майно вартістю 1,4 млн грн можуть повернути одному із підприємств Рівного. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Майно вартістю 1,4 млн грн можуть повернути одному із підприємств Рівного

Майно вартістю 1,4 млн грн можуть повернути одному із підприємств Рівного

Прокуратурою Рівненської області вжито заходи щодо повернення незаконно відчуженого майна ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів», частка якого знаходиться у державній власності.

Зокрема, з’ясовано, що нерухоме майно заводу (а саме - станції освітлення, водозворотнього циклу, очистки промстоків та прохідна), незаконно передано у 2011 році до статутного фонду одного із ТзОВ на підставі рішень загальних зборів товариства, які згодом судом визнані недійсними.

З огляду на те, що спірні приміщення заводу досі не повернуті, а відчужені на підставі договорів купівлі-продажу третім особам, прокуратура Рівненської області предʼявила в інтересах держави до господарського суду Рівненської області позов про повернення майна, вартість якого складає 1,4 млн грн., з чужого незаконного володіння та визнання права власності на нього за ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів».

Крім того, з метою унеможливлення відчуження зацікавленими особами об’єктів нерухомості третім особам – нерезидентам, прокуратурою Рівненської області внесено до суду заяву про забезпечення зазначеного позову шляхом накладення арешту на спірне майно заводу.

Вказана заява розглядатиметься 03.02.2015 у суді першої інстанції.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Рівненської області

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: