44091 Рівненські військові завдали нищівного удару бойовикам. АТО: збройний конфлікт на сході України. Ціна свободи. Архів. Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненські військові завдали нищівного удару бойовикам

Рівненські військові завдали нищівного удару бойовикам

Завдяки вмілому застосуванню артилерії, здійснення маневру вогнем, особовим складом за добу знищено: в районі ВЕСЕЛА ГОРА - РЛС, танк, САУ, мінометний розрахунок, БТР, САГ 2С9 "Нона", в районі населенного пункту СТАНИЦЯ-ЛУГАНСЬКА бойовики зазнали втрат в живій силі противника (кількість уточнюється).

Артилерійськими підрозділами сектора вогонь відкривався з метою придушення вогневих точок бойовиків та нанесення йому втрат в живій силі, озброєнні та техніки.

Бойовики продовжують зосереджувати основні зусилля на ДЕБАЛЬЦІВСЬКОМУ напрямку, в результаті чого відмічається зменшення їхньої активності в зоні відповідальності сектору. Противник дотримується тактики проведення турбуючого вогню з метою відволікти сили сектору від основних завдань що стоять перед бойовиками.

Найбільш напружена ситуація залишається в районі населених пунктів СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ, ЩАСТЯ, ТРЬОХІЗБЕНКА, КРИМСЬКЕ та НОВОТОШКІВСЬКЕ.

З боку бойовиків зафіксовано 33 обстріли позицій військ оперативного командування "Північ". Обстрілів зазнав особовий склад який виконує бойові завдання в районі населених пунктів КРИМСЬКЕ, СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ, ТРЬОХІЗБЕНКА, ОЛЬХОВЕ, ЩАСТЯ.

НЗФ шість разів відкривали вогонь з РСЗВ БМ-21 "Град", 17 разів з ствольної артилерії та мінометів, в інших випадках з озброєння танка та стрілецької зброї.

Підрозділами ПВО зафіксовано прольот БПЛА в районі населеного пункту ГОРСКОЕ.

Про це повідомляють у прес-службі ОК "Північ"

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: