43072 Ледь живий трансформатор у Здолбунівському районі. Комунальний патруль. Архів. Програми - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Ледь живий трансформатор у Здолбунівському районі

Ледь живий трансформатор у Здолбунівському районі

Рівненська обл Здолбунівський р-н с Кунин

В селі Кунин здолбунівського р-н, Горів старенький трансформатор.

В селі дуже великий перепад напруги, горять, розетки, проводки,напруга в розетках 180- 160-замість 220 вольт, за що ми платимо ще й тарифи такі дорогі, неодноразово було таке що повстановлювали нові лічильники,а вони намотують багато кіловат лишніх, був свідком таких звернень в Рівнеобеленерго,а там сказали що потрібно писати якусь там заяву на перевірку щочика.а за лишні кіловати гроші ніхтож не верне , сумно що в нас така влада. неразово зверталися в Рівнеобеленерго,але там нічого не роблять як завжди кажуть, що ваша заява прийнята до уваги, будем розбератись.

Я в цьому особо не розбираюсь але трансформато після аварії малиби замінити на новий, а вони просто відремонтували і встановили відремонтований. До тогож біля трансформатору немає ні якої огорожі,туди може залізти будь яка дитина,а про наслідки ніхто не думає поки не станеться якась біда. Підскажіть що робити, бо вже немає терпіння.pic

pic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: