Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Для самозабезпечення Рівненщині не вистачає грошей

Для самозабезпечення Рівненщині не вистачає грошей

Для фінансової незалежності Рівненщини не вистачає 400 млн.грн.

Цю інформацію оприлюднили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту під час обговорення проекту Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року.

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко повідомив обласним обранцям, що загалом Рівненська область за рахунок всіх податків та зборів отримує у рік 5,8 млрд.грн., а потребує на своє утримання – 6,2 млрд. грн., тобто для повного самозабезпечення Рівненщині не вистачає ще 400 млн.грн.

Де їх знайти знає голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов: - Додатковими джерелами фінансування місцевих бюджетів може стати реєстрація великих підприємств, організацій не в столиці, як зараз це робиться, а тут, за місцем їх фактичної діяльності і сплата всіх податків до місцевих бюджетів Рівненщини, - каже він. Крім того, на переконання членів постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту, самодостатності Рівненщини сприятиме якнайскоріше проведення адміністративної реформи, яка покликана змінити систему розподілу податків та механізм формування бюджетів різних рівнів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: