Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному  презентували сто найкращих світлин з усього світу

У Рівному презентували сто найкращих світлин з усього світу

Саме стільки фоторобіт відібрали організатори цьогорічного "Фотовернісажу на Покрову". Рівняни оцінити рівень робіт можуть в обласному краєзнавчому музеї. Ірина Ничипорук одна з перших відвідала виставку.

Три тисячі робіт з 41 країни світу. Саме стільки переглянули журі цьогорічної конкурсної виставки "Фотовернісаж на Покрову”. Організатори запевняють: рівень світлин уже з першого вернісажу був доволі високим.

Серед учасників фотовернісажу вже відомі рівнянам митці, які представляли свої роботи щороку. Проте є чимало й новачків. Серед них - рівнянин Олег Фещук. Його світлину "Ласка” відзначили дипломом фотоклубу "Простір фото”. Знаковим, вважає фотохудожник, що з усіх його робіт, зроблених у різних куточках України, відмітили саме знімок, відзнятий на Рівненщині — у Демидівському районі.

Експозиція, яка цьогоріч розташувалась у Рівненському краєзнавчому музеї, містить понад сто кращих робіт. Призи четвертого фотовернісажу отримали автори з України, Греції, Франції, Італії, В'єтнаму, Великобританії, ПАР та інших держав. А гран-прі присудили фотомайстру Чан Квон Ханг Грей з Гонконгу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: