37516 Рівненський міськвиконком тимчасово легалізував вуличну торгівлю. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненський міськвиконком тимчасово легалізував вуличну торгівлю

Рівненський міськвиконком тимчасово легалізував вуличну торгівлю

Бюджет Рівного знову хочуть перекроїти. Виконком погодив винесення на сесію проекту рішення про зміни до бюджету на цей рік. Мовляв дохідна частина виконується гірше ніж торік. А місто вже має борг перед комунальниками та підрядниками у 17 мільйонів гривень.

За розподілом бюджету зокрема, та за засіданням міськвиконкому в цілому, глядачі Першого місцевого могли спостерігати в прямому ефірі та на сайті телеканалу.

Розпочалось засідання з бюджетних питань. Першим ділом - взялись допомогти родині загиблого в зоні АТО добровольця - Олега Тарасюка. 10 тисяч виділяють без вагань. Вже потім дізнаються - дохідна частина міського бюджету в цілому недовиконується.

Аби заощадити можновладці вирішили показати приклад і зекономити на собі. Виконком піде у двотижневу неоплачувану відпустку. Хоча б у такий спосіб хочуть перекрити частину 17-ти мільйонного боргу перед працівниками бюджетної сфери та підрядниками. В казначействі, мовляв теж отримують небагато.

Розглядаючи господарський блок питань виконком постановив знести 9 незаконно встановлених яток. Натомість знайшли дірку в законодавстві і легалізували не надто законну вуличну торгівлю довкола центрального продовольчого ринку.Тимчасово, на півроку.

Натомість резонансна ініціатива про заборону феєрверків стала лишень зверненням до рівнян. Владоможці звернулись до людей з проханням обмежити використання святкової піротехніки. Щоправда, пообіцяли вже найближчим часом чітко виписати порядок використання піротехніки в місті.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: