Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному дарували перехожим бездомних цуценят

У Рівному дарували перехожим бездомних цуценят

Захисники братів наших менших цієї неділі не відпочивали. У центрі Рівного вони дарували перехожим бездомних цуценят. І хоча роздали песиків не дуже багато, зате - тільки у добрі руки. Організатори акції тішаться: привернути увагу людей до бездомних тварин їм вдалося.

У неділю в Рівному дарували цуценят, але їх майже не брали. Втім, організатори акції особливо цим не переймались. Головна мета, кажуть вони, - привернути увагу рівнян до бездомних тварин.

Рівнянка Людмила на акцію прийшла не сама. Це цуценя вона взяла у притулку для бездомних собак. Про свій вибір жінка не шкодує: песик, якого назвали Бонік, відразу став домашнім улюбленцем.

У притулку для собак на вулиці Млинівській - 150 бездомних тварин. І щодня ця кількість зростає. Тож люди, які ними опікуються, будуть раді будь-якій допомозі.

Любити тварин закликали рівнян й активісти з Федерації аматорів собаківництва. Вони дарували перехожим пам’ятки, як спілкуватись з чотирилапими без укусів і подряпин.

Згадувати про братів наших молодших орагнізатори акції закликають не лише в день захисту тварин. Вони переконані: чотирилапі - друзі людей і спілкування з ними робить кожного хоча б трошки добрішим.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: