Днями місцевий клуб приймав столичний "Авіатор", який свого часу був чемпіоном колишнього СРСР. І все ж рівняни не поступились легендарній команді й у запеклій боротьбі перемогли.

Рівне нський регбійний клуб вже за кілька хвилин після стартового свистка повів у рахунку. Утім, невдовзі столичні гості зрівняли рахунок, а ще за мить вийшли вперед. І до перерви столичний "Авіатор" утримував перевагу 19:10.

У другому таймі рівняни додали у натиску, але не завжди доводили напади до логічного закінчення. І все ж після завершального свистка арбітра рахунок на табло був на користь рівнян 27:24.

Найкращими у складі господарів поля були Тарас Панасюк і Павло Рожков, які вдало виконали по одній реалізації.