Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як школи Рівного підготувалися до нового навчального року?

Як школи Рівного підготувалися до нового навчального року?

Нині це питання вивчає спеціальна комісія. Освітяни, санстанція та еменесники оцінюють якість ремонту шкільних приміщень.

Освітяни констатують: задоволені, як школи підготувалися до нового навчального року. У закладах проведені ремонти, переобладнано чимало кабінетів. Хоча не все задумане вдається реалізувати. Це і капітальні ремонти шкіл, й асфальтування прилеглої території.

У двадцять восьмій школі провели косметичний ремонт. Пофарбували вікна, двері, полакували парти, замінили штори. А ще повністю відремонтували спортивну залу. Адже у цьому залі відбувається чимало змагань.

Готовністю загальноосвітніх навчальних закладів до першого вересня задоволені і санепідеміологи. Кажуть: така перевірка на часі — адже у місті високий рівень гострих кишкових захворювань. Тож основна мета: з'ясувати, чи безпечні умови перебування дітей під час навчання у школі.

Не мають зауважень з підготовки шкіл до нового навчального року й еменесники. Пояснюють: заходи, які не потребують значних виділень коштів, освітяни виконують на "відмінно". Тож усі навчальні заклади практично забезпечені вогнегасниками, а електромережі працюють справно.

За кілька днів члени комісії обіцяють перевірити усі навчальні заклади. А на початку вересня така перевірка чекатиме і дитячі садочки.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: