31396 Революційні мотиви звучатимуть у Рівному. Євромайдан. Хроніка подій. Архів. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Революційні мотиви звучатимуть у Рівному

Революційні мотиви звучатимуть у Рівному

Рівне приєднається до акції "Піаніно по всій Україні". Акція відбудеться сьогодні у Рівному по завершенню Народного віче.

Фортепіано стало своєрідним символом революції, мирного спротиву, а також показником культури та свідомості революціонерів, ще з попередньої події, відомої під назвою «Піаніно та Беркут», яка хвилею пройшла по регіонах України, де придушують дух революції.

На майдані Незалежності в Рівному буде розміщено піаніно, на якому активісти гратимуть гімн. Цією акцією мітингувальники хочуть підтримати, надихнути та активізувати людей в краях, де придушують революціонерів, і таким чином нагадати, що ми разом і, що ми сила. Окрім того, активісти хочуть почути позицію влади і її відповідь на застосоване насильство та пробудити свідомість навіть найбільш заангажованих людей, повідомили у прес-службі рівненського Євромайдану.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: