Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Проти снігових заметів на Рівненщині кинули військову техніку

Проти снігових заметів на Рівненщині кинули військову техніку

Замість гармати ковш від екскаватора. Проти снігових заметів на Рівненщині кинули військову техніку. Бойовий артилерійський тягач (БАТ), створений на базі радянського танка, пробиває дорогу до відрізаних сіл. Таких машин в Україні залишилося кілька одиниць: вона проходить там, куди не може дістатися інша техніка.

Пожирач снігу. Так називають цей тягач на базі військового танку рівненські надзвичайники. Перед сорокатонною машиною не можуть встояти будь-які кучугури та замети.

Зі снігового полону визволяє завдяки гусеницям і потужному двигуну. Він видає 750 кінських сил, але вражає апетитом.

На кожну одну мотогодину БАТ-2 спалює 115 літрів солярки. Від трьох до п’яти метрів.

Такі замети за якихось півгодини машина здолала до села Чудниця. Воно одне з тридцяти селищ Гощанського району, які потрапили в сніговий полон. Місцеві жителі радіють — вперше за кілька днів зможуть доїхати до райцентру.

Потрібна і дуже потрібна така техніка. Зараз уже ходять маршрутки, а то вчора та позавчора пішли тільки до Чудниці, бо тут замело всі дороги. Людям набагато легше добиратися.

Армійський тягач прямує туди, де безсила інша дорожня техніка – комунальна. Останні теж активно долучилися до розчистки доріг. Проте зрівнятися з армійським тягачем в ефективності - не можуть.

Завдяки цьому нам в досить стислі терміни вдалося звільнити від снігового полону, от станом за цих пів дня, уже більше десяти сіл.

У нинішню негоду тягач працює цілодобово. В ангар повернеться, коли звільнить зі снігового полону всі заметені рівненські селища.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: