22946 Рівненських школярів готують до революції?. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненських школярів готують до революції?

Рівненських школярів готують до революції?

Розбирали та збирали автомат Калашникова, із середини оглядали БТР, а ще випробовували на зручність ліжка в казармі. Близько тисячі школярів сьогодні відчули себе солдатами. Учням з середини показали повсякденну службу військових полку зв'язку та розвідувального батальйону.

Пістолет Макарова, АК-74, ручний кулимет Калашникова - це основне озброєння Збройних сил України. Побачити його на власні очі і навіть потримати у руках сьогодні могли рівненські школярі. Уважно спостерігала як збирають та розбирають автомат Калашникова одинадцятикласниця Тетяна Кулакова. Й одразу взялася це робити самотужки. Офіцери кажуть, в школярки неабиякий потенціал.

Особисто випробувати зброю, хоч і незаряджену, охочих виявилося чимало.

І поки офіцер розповідає, хлопці уважно вивчають зброю та серйозно замислюються над своїм обов'язком перед Батьківщиною. Кажуть, їм армійське життя до вподоби.

Школярок армія також приваблює. Проте, свою роль у Збройних силах України розглядають в дещо іншому ракурсі.

Деякі ж парубки зізнаються, подивитися на зброю та дослідити бойову розвідувальну машину вони готові залюбки. Однак, служити - це не для них.

Як це - бути солдатом сьогодні перевірили на собі близько тисячі рівненських школярів. Їм офіцери провели екскурсію ледь не по всіх закутках полку зв'язку та розвідувального батальйону. Щоб знали як і чим живе українська армія.

Чи повернуться за рік-другий школярі до армії вже призовниками, швидше залежатиме тільки від їхнього бажання. Бо ж, імовірно, з наступного року у Збройних силах України служитимуть лишень за контрактом.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: