22849 У банківській сфері України - зміни. Бізнес. Архів. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
У банківській сфері України - зміни

У банківській сфері України - зміни

І все через останні події на Кіпрі, переконані експерти. Українські банки повертаються до валютного кредитування бізнесу.

У березні вітчизняні фінустанови побили рекорд 2009 року за позиками в іноземній валюті - 5 мільярдів 700 мільйонів гривень. За даними видання, кредитування підприємств у гривні практично заморожене - відтік за березень склав 4 мільярди гривень. Повільний темп кредитування і фізичних осіб - усього 293 мільйони гривень. При цьому, банки не поспішають опускати кредитні ставки у гривні. При тому що відбулося поліпшення ліквідності в банківській системі. До того ж як стверджують експерти, попит на кредити у валюті також підігріли нещодавні події на Кіпрі. Нагадаємо, в березні кіпрські банки не працювали практично два тижні, а всі рахунки в країні були заблоковані. Українські аналітики прогнозують, що в майбутньому позики в іноземній валюті будуть менш поширені, ніж у гривні, і середній та і малий бізнес будуть продовжувати кредитуватися в національній валюті, пише "КоммерсантЪ-Украина".

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: