У Харкові днями проходив чемпіонат України з армспорту серед дорослих. У змаганнях прийняло участь 211 спортсменів із 21 області.

Рівне нський регіон представляло 9 спортсменів - студенти НУВГП, медичного та технічного коледжів. Команда області на змаганнях у підсумку виборола 7 медалей.

Чемпіоном України став заслужений майстер спорту Олег Жох (ФМ).

Анастасія Яковчук (ФЕП) зайняла І та ІІІ місця і була включена до складу збірної команди України. Роман Яцелик (ФБА) зайняв ІІ місце та виконав норматив майстра спорту України. Треті місця зайняли: Андрій Соколовський (МЕФ) та Ольга Дячук (ФЕіП).

В загальному заліку команда Рівне нської області зайняла 6 місце. Анастасія Яковчук та Олег Жох будуть представляти Україну на Чемпіонаті Європи, що відбудеться 5-12 травня 2013 року в Латвії.