22395 Вкладники "Західінкомбанку" знову пікетували Рівненську філію. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Вкладники

Вкладники "Західінкомбанку" знову пікетували Рівненську філію

Ще один пікет рівнян але вже під стінами Західінкомбанку. "Віддайте наші гроші!" - такими вигуками люди зустрічали сьогодні банкірів. Колишні вкладники скаржаться, що вже кілька років не можуть отримати ані своїх вкладів, ані відсотків від них. Кажуть, куди тільки не зверталися: в профільні відомства, в прокуратуру, навіть листи Президенту України надсилали. Однак, депозити банк так і не віддав.

У холі рівненської філії "Західінкомбанку" яблуку ніде впасти - тут вкотре зібралися обурені вкладники. Кажуть, хотіли просто зберегти свої гроші, натомість отримали судові процеси та зіпсовані нерви. У Мирослави Корнійчук на депозиті тут дві з половиною тисячі гривень. Бідкається, хотіла забрати гроші, коли син захворів, - на операцію. Не видали. Потому просила вже на похорон. Теж безрезультатно.

Не допомогли вкладникам повернути гроші і скарги до профільних управлінь, обласних чиновників, прокуратури та Нацбанку України. У людей навіть є рішення суду, котре зобов'язує "Західінкомбанк" виплатити їм вклади.

Тож, люди у відчаї вирішили знову пікетувати. З вимогою виплатити депозити зібралося кілька десятків вкладників. В основному - пенсіонери. З поясненнями до людей вийшли голова правління "Західінкомбанку" та керуючий Рівненською філією. Пікетувальники обіцянкам вже не вірять, вимагають радикальних рішень від представників банку.

"Штурмують" рівняни "Західінкомбанк" вже не вперше. У грудні минулого року після пікету, розповідають вкладники, хоча б по сто гривень в місяць почали видавати. Та, кажуть, цього не досить, хочуть отримати свої тисячі. Натомість, представники фінансової установи божаться, що роблять все можливе, аби виплатити гроші. А така ситуація склалася через боржників - клієнти кредити "не гасять".

Проте, коли люди отримають свої гроші, банкіри навіть не прогнозують. Тим часом, обурені вкладники працюють над створенням громадської організації "Західінкомбанку". Сподіваються, що це пришвидшить виплати.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: