В м. Дзялдово (Польща), днями закінчився XIII Міжнародний турнір з бейсболу в закритому приміщенні - Кубок Президента республіки Польща - Броніслава Коморовського.

Участь в змаганнях взяли команди із Білорусі (Мінськ, Брест, Скідель), Росії (Санкт-Петербург, Москва), Литви (Каунас), Молдови (Кишенів), Польщі (Дзялдово). Рівне нщину і загалом Україну представляла команда «Західний вогонь». На змагання завітали спортсмени віком до 14 років. Загалом всі команди розділили на дві групи. Рівне нський «Західний вогонь» виграв усі матчі і в боротьбі за перше місце зійшовся з скідельським «Цукровим штормом». Наша команда перемогла з рахунком 5:0 і завоювала чемпіонські звання на цьому турнірі.

Загалом у місцеву команду «Західний вогонь» ввійшли учні Рівне нських ЗОШ №1, ЗОШ №8, ЗОШ №18, ЗОШ №23.

Рівнянин Богдан Левандовський увійшов до символічної збірної турніру. Ще одного місцевого гравця, Артура Бовтача відзначили як найкращого на змаганнях.