21113 Рівненські сироти навідалися у гості до Діда Мороза. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненські сироти навідалися у гості до Діда Мороза

Рівненські сироти навідалися у гості до Діда Мороза

До Рівного на новорічні свята приїхав Дід Мороз. Оселився Чародій у казковій країні козацького табору "Гайдамаки". Запрошує навідатися у гості у свою дерев'яну хатинку, розважитися й отримати подарунок. Обіцяє виконати будь-які мрії та побажання. Знайти обійстя Діда Мороза непросто, домчать гостей до казкового будиночка чарівні сані.

Головний символ нового року уже тиждень, як оселився у Рівному. За цей час у гості до нього навідалося три сотні дітлахів. Нинішні гостини особливі — до чародія завітали сироти.

За новорічний вірш чи пісеньку — солодкий подарунок. Гостинці безкоштовні, усі витрати взяли на себе козаки.

Квиток до "Казкової країни" для дітей коштує 70 гривень, батькам — 20 гривень. Гостей катають на чарівних санях, розказують про новорічні свята, пригощають запашним чаєм і звісно, запрошують до хатинки зі Снігуронькою та Дідом Морозом.

Усе тут чарівне. Слухняним дітлахам головний символ приходу нового року, дозволяє потриматися за свого посоха й загадати бажання. Воно, каже, обов'язково здійсниться. Головне — вірити.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: