21082 Три "Різдвяні янголи" одночасно з'явились у Рівному. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Три

Три "Різдвяні янголи" одночасно з'явились у Рівному

З однойменного Міжнародного конкурсу з перемогами повернулись усі три маленькі красунечки, які представляли Рівне. Конкурс цьогоріч переїхав до Івано-Франківська, фінал відбувся у день святого Миколая.

Одразу три нагороди - золотий, срібний та бронзовий янголи вибороли маленькі красуні на Міжнародному конкурсі. Чотирнадцятирічна Вікторія Чугуннікова зізнається, часу на підготовку було досить мало, та за підтримки батьків і педагогів достойно представила свої вміння.

Оксана Ігас також радіє успіхам своїх вихованців. Наголошує, працювали усім колективом. До роботи приєдналися дизайнери, фотомитці, аранжувальники і викладач вокалу. Дівчатка перш за все демонстрували свої творчі таланти.

Вперше з маленькими вихованками школи моделей працював рівненський фотохудожник Євген Фіщук. Каже, діти щирі, тому працювалось з ними просто.

Рівнянки лише другий раз поїхали на конкурс і знову вибороли нагороди. Минулоріч Дарія Ковтонюк також привезла Срібного Янгола.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: