21080 Живемо! Поки у всьому світі чекали кінця світу, рівняни його святкували. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Живемо! Поки у всьому світі чекали кінця світу, рівняни його святкували

Живемо! Поки у всьому світі чекали кінця світу, рівняни його святкували

І поки у всьому світі чекали кінця світу, у Рівному його святкували. Попри всі сумні пророцтва про Апокаліпсис: закінчення календаря Майя, параду планет - його не сталося. Живемо далі. Деякі рівняни вирішили таку радісну подію відсвяткувати.

21.12.2012. Рівне. Майдан Незалежності. Попри всі невтішні пророцтва Ми вижили!

Кінець світу відміняється з технічних причин, кажуть рівняни - "на носі" дитячі ранки.

Чи вірять рівняни у кінець світу? - "Перший місцевий" провів опитування в одній із соціальних мереж. Проголосували більше трьох сотень людей. Відтак, 5% респондентів зізналися, що до Апокаліпсису готуються: закуповують свічки та продукти. Більше 15% опитаних вважають кінець світу політичною провокацією. Третина ж впевнена кінець світу - маячня. А ось ці парубки 21.12.2012 - вирішили святкувати.

З цим вітають один одного...

А ще вітають перехожих... Впевнені, до чуток про кінець світу потрібно ставитися з гумором. Кажуть, Апокаліпсису не сталося, бо це вони світ врятували.

Після святкування кінця світу, котрий не здійснився, хлопці готуються відзначати вже новорічні свята. І спеціально для глядачів "Першого місцевого" співають пісню.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: