Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Найкрасивішою дівчиною

Найкрасивішою дівчиною "водного" стала Марина Линь

Білявки - у мейн-стримі! На одинадцятому конкурсі краси в Національному університеті водного господарства та природо-користування вони святкували абсолютний тріумф.

Найкрасивіших дівчат у Національному університеті водного господарства та природокористування визначають вже одинадцять років поспіль. Часи змінюються, а конкурс "Міс НУВГП" залишається незмінним. Організатори допускають ті самі прорахунки з підбором учасниць, режисурою та хореографією шоу.

Втім, рівень учасниць – на висоті. Вчора у Рівненському облмуздрамтеатрі за перемогу змагалися 19 найкрасивіших представниць факультетів університету. До фіналу конкурсу дівчат готували кілька місяців, навіть фотосесії проводили.

А розпочали фінальне шоу конкурсантки… з виходу вечірніх сукнях. Далі глядачі оцінювали дівчат у танцювальному конкурсі, виходах у бізнес-костюмах, національному вбранні та купальниках. Симпатії глядачів у цей день на боці Ольги Семенюк. Проте журі було іншої думки. Дівчина здобула титул "І віце-міс". Натомість "ІІІ віце-міс НУВГП" стала Олена Никитюк, "ІІ віце-міс НУВГП" - Інна Ярмольчук.

Найвродливішою дівчиною університету цьогоріч обрали 18-річну Марину Линь. А тим часом багатьох учасниць конкурсу вже запросили на кастинги загальноміських конкурсів краси та навчання у модельних агенціях.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: